Suits

Suits poster

New York’ta büyük bir avukatlık bürosunda avukatların başlarına gelen olaylar anlatılıyor. Son yıllarda yapılmış en iyi avukatlık ve mahkeme dizisi. Suits dizisi USA Network kanalında yayımlanıyor.

Suits dizisi Konusu ve Özeti

Mike, gördüğü hiçbir şeyi unutmayan bir hafızaya ve üstün zekaya sahip biridir. Yaşadığı şanssızlıklar ve büyükannesinin rahatsızlığı nedeniyle okulu bitiremeyen ve para karşılığı başkalarının yerine sınavlara girerek hayatını devam ettirmeye çalışan genç biridir. Başı polisle belaya girmişken bir anda tesadüfi olarak Avukatlık firmasına iş alımı yapan Harvey’in karşısında, iş görüşmesinde buluverir. Harvey firmanın ve New York’un en iyi “iş bitiricisi” olarak bilinen avukatıdır. Suits dizisi bu ikilinin bölümler içinde aldığı davalar, bunları kazanmak için neler yaptıkları, birbirleri ve diğer iş arkadaşları ile olan ilişkileri üzerinden yürüyor. Yan karakterler de çok başarılı.

Suits nasıl bir dizi? Suits dizisi yorumlar

Dizide genel olarak insan ilişkileri anlatılıyor. Çok çok iyi diyaloglar ve yan karakterler var. Ayrıca müzikleri de çok çok iyi. Mutlaka izlemelisiniz.
 

SUITS
Oyuncular : Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Meghan Markle, Rick Hoffman, Sarah Rafferty, Gina Torres
Yaratıcı : Aaron Korsh
Tür : Dram
Yayın Tarihi : 2011 – Devam ediyor
Sezon Sayısı : 7. Sezon
Bölüm Sayısı : 108 Bölüm
Süre : 44 dk.

 

Suits
8.8Ortalama Notu
IMDB8.6
Metacritic8.7
Rotten Tomatoes9
Türkçe Altyazı8.8